KARİYER


MERKEZ OFİS


Üçevler Mah. İzmir Cad.
Arkat İş Merkezi Kat:4 D:17
Bursa / TÜRKİYE
Tel: +90 224 441 61 81 pbx
Fax: +90 224 441 58 55
Mail: info@emsanmuhendislik.com.tr

SATIŞ ve TAAHHÜT


Üçevler Mah. Akva San.Sit 79. Sok.
No: 1/L Bursa / TÜRKİYE
Tel: +90 224 441 61 81 pbx
Fax: +90 224 441 23 36
Mail: info@emsanmuhendislik.com.tr


İnsan Kaynakları Politikamız

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde planlanması amaç edinilmiştir.

Emsan Mühendislik Üst Yönetimi , Kalite Yönetim Sistemi’nin işletilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirmesi ile müşteri şartlarının yerine eksiksiz getirilebilmesi için gerekli olan kaynakları sistematik olarak belirlemekte ve sağlamaktadır.

Emsan Mühendislik’de yürütülen tüm faaliyetlerin, faaliyeti yürütebilecek yetkinliğe sahip çalışanlar tarafından yürütülmesi esastır. Bu bağlamda, görevlendirmelerde, yasal şartlar ve müşteri şartları da dikkate alınarak, yetkinlikler gözetilmektedir.

Emsan Mühendislik Organizasyonu içindeki tüm pozisyonların görev ve sorumlulukları, ilgili kalite sistem prosedürlerinde ve talimatlarında belirtilmiştir ve personelimize eğitimler esas alınarak yetkinliğin geliştirilmesi amaç edinilmiştir.

Emsan Mühendislik, süreçlerin işletilmesi için gerekli altyapı unsurlarını sistematik olarak izlemekte, bakımlarını yürütmekte ve gerekli yeni yatırımları yapmaktadır.

Emsan Mühendislik çalışma ortamı; teknik ofis, şantiye ve depolamanın yapıldığı saha olarak düşünülmüştür. Sahada (şantiye) yapılacak çalışmalarda, işlerin istenilen şekilde yürütülmesi için gerekli olan fiziksel düzenlemeler Şantiye sorumlularımız ve taahhüt sorumlumuz tarafından takip edilir. Çalışanlarımız sürekli gelişen ve büyüyen Emsan Mühendislik te çalışmaktan dolayı haklı gururu yaşamakta ve Emsan Mühendisliğin örnek çalışanlarından olmak ile ilgili çabasını sürdürmektedir.

Emsan Mühendislik olarak İşlerine ve İş yerlerine sahip çıkan Çalışanlarımızı Ailemizin bir üyesi olarak görmekteyiz ve şirket olarak bu haklı gururu yaşamaktayız.