KURUMSAL

Hakkımızda


 

EMSAN MÜHENDİSLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK VE MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

 

     1978 yılında Türkiye’nin sanayi şehirlerinden biri olan Bursa’da kurulmuştur. Bursa’da, Türkiye’nin birçok ilinde ve Yurtdışında Elektrik-Proje-Otomasyon ve Taahhüt alanında hizmet vermektedir.

 

    100 kişilik güçlü kadrosu ile endüstriyel tesisler, hastaneler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve fabrika binalarının iç ve dış aydınlatma sistemleri, güç tesisatları ve makina beslemeleri yıldırımdan korunmak için paratoner tesisleri, topraklama tesisatları Yüksek Gerilim Trafo tesisleri montaj ve bakımlarını yapmakta olan firmamız, dünyaca ünlü markaların bayiliklerini de alarak, bu markaların en son teknolojiyi sunan ürünlerinin toptan ve perakende satışı ile faaliyet sahasının genişletmiştir.

 

      Taahhüt hizmetlerinin yanı sıra, firmamızın müşterisi olan işletmelerin, herhangi bir elektrik arızasında 24 saat ulaşabilecekleri mobil arıza servisi bulunmaktadır. Konusunda uzman elemanlardan oluşan bu teknik ekipler, müşteri ile irtibata geçtikten hemen sonra arızanın oluştuğu noktaya ulaşıp gereken müdahaleyi yapmaktadırlar. Teknik kadromuz tarafından, değişik sektörlerde birçok fabrikaya, PLC/SCADA otomasyon sistemleri, motor kumanda, statik kompanzasyon uygulamaları, enerji analizi ve harmonik ölçümü yapılmaktadır.

 

     Firmamız, 80 işletmeye Yüksek Gerilim Tesisleri Elektrik İşletme Sorumluluğu, danışmanlık ve müşavirlik hizmeti vermekte olup bu alanda Bursa’ da lider firmadır.

Ayrıca yılda 500’ den fazla firmaya, Topraklama Raporu, Trafo Bakım Raporu, Elektrik Tesisleri Uygunluk Raporu, Paratoner Tesisi Uygunluk Raporu, Katadik Koruma Raporu gibi Mühendislik alanında proje ve raporlar vermektedir. Çalışma Bakanlığı, TSE, Belediye ve tüm Resmi Kurumlarda geçerli İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Kanunu çerçevesinde kontrol, ölçme ve raporlama hizmeti vermektedir.

 

        Bize göre başarı, ilk önce doğru müşteri kitlesini bulabilmek ve o potansiyeli korumaktadır.

Bu yolda ilerleyerek, uzun yılların birikimiyle oluşturduğumuz, gurur kayanağımız olan referanslarımıza her geçen gün bir değerli kuruluş daha katmaktayız. Emsan Grup, deneyimi, güçlü altyapısı ve mükemmeliyetçi vizyonu ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.Güray BİLİR
Elektrik Mühendisi
Şirket Müdürü